2021 West Coast Taekwondo
05/22/2021 - 04/23/2021
 
FILTERS
Event
Gender
Event Type
Division
 
 

# 1723

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - PARA

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
YW Amyas Conklin M | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1724

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - PARA

Individual

Video Replay

GOLD
5.633
 
 
GR Giovanni Frisby M | 12
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.500
 
 
GR Harsh Ahir M | 14
QUEST TAEKWONDO
 

# 1704

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
RD Marayah Dagpin F | 8
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1705

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
BL Vivienne Shaffne F | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1712

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
BL Avinav Prem An M | 10
POLARIS TAEKWONDO
 

# 1713

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1708

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
2BL Ciara Sweeney F | 14
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1706

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.667
 
 
GR Kylie Shigemu F | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1707

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
RD Nellie Clark F | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1714

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
2BL John Sweeney M | 37
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1717

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
YW David McNeely M | 50
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1718

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
DB William Krohn M | 50
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1720

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - Open

Individual

Video Replay

GOLD
5.400
 
 
2BL Ryan Keefe M | 46
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1765

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
GR Alani Mar Labrado F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1766

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.983
 
 
BL Stella Flickin F | 9
FLYING V MARTIAL ARTS
 

# 1685

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.717
 
 
BL Vivienne Shaffne F | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

# 1688

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.800
 
 
RD Aaron Hong M | 14
QUEST TAEKWONDO
 

# 1689

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.450
 
 
BL Kalyx Jad Calimli M | 12
FLYING V MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.884
 
 
BL Kimi Raik Soriano M | 14
FLYING V MARTIAL ARTS
 

BRONZE
5.467
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1687

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.050
 
 
2BL Nyah Lovis F | 14
FLYING V MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.934
 
 
BL Leslie Is Reclusa F | 14
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
5.750
 
 
2BL Ciara Sweeney F | 14
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1691

Court 2

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.217
 
 
2BL Conrad Means M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.917
 
 
BL Andrew Arce M | 16
NATIONAL TAEKWONDO CENTER
 

# 1690

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.750
 
 
3BL Kaitlyn M Reclusa F | 17
BAZTEKHAN USA
 

SILVER
6.100
 
 
4BL Natalie Richard F | 16
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
5.900
 
 
2BL Ariana Ramos F | 16
FLYING V MARTIAL ARTS
 

# 1692

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.850
 
 
4BL Juliet Do F | 44
FLYING V MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.717
 
 
2BL Marisela Ramos F | 49
FLYING V MARTIAL ARTS
 

# 1693

Court 2

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.034
 
 
6BL DE FREITA FRANCOI M | 47
0-NO SCHOOL
 

# 1694

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - SpPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.350
 
 
8BL Carmela Hartnet F | 56
TAEKWONDO OH DO KWAN
 

SILVER
6.150
 
 
6BL JEN HICKOK F | 53
TEAM EAGLES TKD
 

# 1591

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Little Jins (3-5)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.100
 
 
LB Alicia Iordach F | 5
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1598

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.767
 
 
YW Jowhilee Trompet M | 6
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.467
 
 
YW Sebastian Gotauco M | 7
DANIFIED TAEKWONDO
 

BRONZE
5.033
 
 
YW Andrew Ga Sy M | 7
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1597

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.333
 
 
YW Charles A Miller M | 6
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.300
 
 
GR Liam Perez M | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1768

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
YW Saia Cridge F | 7
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.267
 
 
YW Stephanie Corazo F | 7
DANIFIED TAEKWONDO
 

# 1596

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
YW Vonn Anie Cabal F | 7
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.300
 
 
YW Sydney Ding F | 6
QUEST TAEKWONDO
 

# 1595

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.633
 
 
BR Hannah Yau F | 7
0-NO SCHOOL
 

# 1594

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
GR Emi LoVullo F | 7
NATIONAL TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.800
 
 
GR Hazel Zartman F | 7
QUEST TAEKWONDO
 

# 1593

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
YW JULIA MAR DUTERTE F | 7
DG TAEKWONDO
 

SILVER
5.500
 
 
YW Cambria Libby F | 6
BAZTEKHAN USA
 

# 1600

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
YW Kayleen Z Siapno F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
5.500
 
 
YW Lex Judit Anastac F | 8
DANIFIED TAEKWONDO
 

BRONZE
5.467
 
 
YW Laxmi Jotie F | 8
QUEST TAEKWONDO
 

# 1608

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
YW David Dela Cr M | 8
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.167
 
 
YW Mikhail A Layug M | 9
DANIFIED TAEKWONDO
 

# 1602

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.800
 
 
GR Alani Mar Labrado F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.500
 
 
GR Emmanuell Estacio F | 8
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1603

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.767
 
 
GR Luciela F Marquez F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.633
 
 
GR Madison Ding F | 9
QUEST TAEKWONDO
 

# 1604

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.533
 
 
DB Miko LoVullo F | 9
NATIONAL TAEKWONDO CENTER
 

# 1605

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.000
 
 
RD Marayah Dagpin F | 8
MOD TAEKWONDO ELITE
 

SILVER
5.467
 
 
DB Katelyn Yau F | 9
0-NO SCHOOL
 

# 1606

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
BL Sonya Stypula F | 9
OTA CHICAGO
 

# 1607

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.267
 
 
YW Ryan Iverson M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1599

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.400
 
 
WH Matilda Tran F | 8
QUEST TAEKWONDO
 

# 1601

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.533
 
 
YW Maxine Baquira F | 9
BAZTEKHAN USA
 

SILVER
6.300
 
 
YW Lia Madel Te F | 8
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1611

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
DB David Iordach M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.133
 
 
DB Dagmawi Tafesse M | 9
QUEST TAEKWONDO
 

# 1767

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.500
 
 
DB Connor Ong M | 9
OTA CHICAGO
 

# 1614

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.467
 
 
BL Anthony Beckman M | 9
OTA CHICAGO
 

SILVER
5.267
 
 
DB Ian Yousef M | 9
OTA CHICAGO
 

# 1613

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
RD Kian Castiga M | 9
A DIASNES TAEKWONDO GYM
 

SILVER
6.100
 
 
RD Marlo Thompso M | 9
QUEST TAEKWONDO
 

# 1612

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
LB Ian Park M | 8
NATIONAL TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.900
 
 
LB Luke Song M | 9
QUEST TAEKWONDO
 

BRONZE
5.733
 
 
RD Noah Kim M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1610

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.633
 
 
GR Yujun Dan Seo M | 9
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.367
 
 
GR Aleph Ten Reyes M | 8
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1609

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
GR Jose Ales Ramos M | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
5.933
 
 
GR James Galletl M | 9
BAZTEKHAN USA
 

BRONZE
5.600
 
 
GR Jakob Caamano M | 8
QUEST TAEKWONDO
 

# 1651

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.800
 
 
2BL Isaac Depakak M | 14
OTA CHICAGO
 

SILVER
5.767
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
5.533
 
 
2BL Dimitri Hudz M | 14
OTA CHICAGO
 

BRONZE
5.367
 
 
2BL Dusan Jelaca M | 13
OTA CHICAGO
 

# 1643

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.200
 
 
GR Prince Jo Salinas M | 13
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.900
 
 
GR Derek Lee M | 12
QUEST TAEKWONDO
 

# 1635

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
LB Ellen Mae Pagalan F | 14
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.933
 
 
DB Leslie MacFerr F | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1650

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.900
 
 
BL Churchill Bergado M | 13
KNIGHTS TAEKWONDO DOJANG
 

SILVER
5.600
 
 
BL Kyle Ong M | 12
OTA CHICAGO
 

# 1649

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.667
 
 
BL Troy Sumanda M | 12
KNIGHTS TAEKWONDO DOJANG
 

SILVER
6.200
 
 
BL Anton Nafarre M | 13
A DIASNES TAEKWONDO GYM
 

BRONZE
5.700
 
 
BL Akbar Mukanbe M | 14
OTA CHICAGO
 

# 1647

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
RD Christian Harris M | 13
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
6.367
 
 
BR Paul Gabr Madulid M | 14
DANIFIED TAEKWONDO
 

BRONZE
5.867
 
 
RD Nicholo SanMigu M | 12
QUEST TAEKWONDO
 

# 1637

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.600
 
 
DB Abigail R Dela Cr F | 14
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
6.067
 
 
LB Ava Maxin Labrado F | 12
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1638

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.667
 
 
BR FRANCESCA GEISLER F | 12
DG TAEKWONDO
 

SILVER
5.633
 
 
RD Christina Gonzale F | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1639

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.733
 
 
RD Kialani M Reclusa F | 12
BAZTEKHAN USA
 

SILVER
5.633
 
 
RD Nellie Clark F | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
5.600
 
 
RD Amira El Afia F | 14
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1640

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
BL Leslie Is Reclusa F | 14
MOD TAEKWONDO ELITE
 

SILVER
6.367
 
 
BL JELO JALA GADIANA F | 12
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

BRONZE
6.000
 
 
BL Grace Thomas F | 13
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.700
 
 
DB Hannah Jiang F | 13
OTA CHICAGO
 

# 1641

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.433
 
 
2BL Ciara Sweeney F | 14
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1634

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.300
 
 
LB FORTUNE V LEDESMA F | 12
DG TAEKWONDO
 

SILVER
5.967
 
 
BR CAYLEE E. DEL ROS F | 13
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

BRONZE
5.900
 
 
GR Madilynn Dandan F | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1644

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.833
 
 
DB Alexander Hayes M | 13
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.533
 
 
LB Wyatt Newbill M | 12
QUEST TAEKWONDO
 

# 1645

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
RD Moshi Liu M | 13
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
6.100
 
 
BR EDCEL JAK MATUGAS M | 12
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

BRONZE
5.833
 
 
RD Gabriel Caamano M | 14
QUEST TAEKWONDO
 

# 1642

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
GR Jowhi Jan Trompet M | 13
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
6.033
 
 
PU CHOLO G. MARASIG M | 12
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

BRONZE
5.533
 
 
GR Brandon Chao M | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1769

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.100
 
 
LB Adrielle Lee F | 16
OTA CHICAGO
 

# 1660

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
RD Gavin Steenol M | 17
QUEST TAEKWONDO
 

# 1663

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
2BL Alexander Icalina M | 17
OTA CHICAGO
 

# 1653

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.667
 
 
LB Madeline Rivette F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1655

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.600
 
 
BR Alexandra Dayao F | 16
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
6.067
 
 
RD Christine Ortiz F | 16
QUEST TAEKWONDO
 

# 1657

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.633
 
 
2BL Jovina Ma Navarro F | 15
DANIFIED TAEKWONDO
 

# 1658

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
3BL Olivia Jablons F | 16
OTA CHICAGO
 

# 1659

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.833
 
 
4BL Natalie Richard F | 16
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1661

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
7.267
 
 
BL Seth Ryan Templan M | 15
A DIASNES TAEKWONDO GYM
 

SILVER
6.800
 
 
BL Andrew Arce M | 16
NATIONAL TAEKWONDO CENTER
 

BRONZE
6.567
 
 
2BL Conrad Means M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.133
 
 
BL Liam Lawson M | 15
QUEST TAEKWONDO
 

# 1656

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
BL Leigh Den Lebrill F | 17
KNIGHTS TAEKWONDO DOJANG
 

SILVER
6.200
 
 
BL Safa Shujath F | 17
OTA CHICAGO
 

BRONZE
6.133
 
 
BL Suha Shujath F | 17
OTA CHICAGO
 

BRONZE
5.933
 
 
BL Sara Shujath F | 16
OTA CHICAGO
 

# 1662

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
3BL Vageesh Ramaswa M | 15
OTA CHICAGO
 

SILVER
6.100
 
 
3BL Paul VanAllm M | 16
OTA CHICAGO
 

# 1652

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
YW Maria Nava F | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1665

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
BL JADIEL TACDERA F | 22
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1664

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
OR Shannon Masden F | 27
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1666

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
3BL KA WA MAK F | 29
MACAU YANG MING TAEKWONDO
 

SILVER
5.933
 
 
3BL Riceza Dela Pe F | 23
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1667

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.000
 
 
BL Gil Gio De Los M | 23
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1668

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.300
 
 
4BL KAI IEONG IP M | 30
MACAU YANG MING TAEKWONDO
 

# 1670

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
3BL Rolan Lerio M | 39
KNIGHTS TAEKWONDO DOJANG
 

# 1669

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 40 (31-40)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.000
 
 
2BL John Sweeney M | 37
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1678

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.733
 
 
2BL Ryan Keefe M | 46
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1674

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
RD Christine Hayes F | 43
QUEST TAEKWONDO
 

# 1671

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.100
 
 
GR Ma. Cecil Matta F | 45
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.933
 
 
GR Eri Hamada F | 41
QUEST TAEKWONDO
 

BRONZE
5.567
 
 
LB Melissa OMeara F | 41
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1680

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.533
 
 
YW David McNeely M | 50
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1673

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
RD CHARITY LAWSON F | 48
QUEST TAEKWONDO
 

# 1676

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
BL Douglas Yau M | 43
0-NO SCHOOL
 

SILVER
5.667
 
 
DB William Krohn M | 50
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
5.600
 
 
DB Tim OMeara M | 42
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1675

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
3BL Maria Kaiser F | 49
QUEST TAEKWONDO
 

# 1679

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.900
 
 
3BL Richard Robriga M | 47
OTA CHICAGO
 

# 1681

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
8BL Carmela Hartnet F | 56
TAEKWONDO OH DO KWAN
 

SILVER
6.167
 
 
6BL JEN HICKOK F | 53
TEAM EAGLES TKD
 

# 1682

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 60 (51-60)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.600
 
 
DB Celso Martine M | 53
OTA CHICAGO
 

# 1683

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 65 (61-65)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
5BL Ronald Durham M | 61
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1703

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:BlackBelt

Poomsae - TrPoom

Team

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
2BL John Sweeney - Ryan Keefe - Rhea Michelle Dagpin
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1701

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Novice

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
LB Melissa OMeara - Tim OMeara
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1700

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:BlackBelt

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.867
 
 
BL Natalie Richards - Leslie Isabelle Reclusado
MOD TAEKWONDO ELITE
 

SILVER
6.600
 
 
BL JELO JALAINA S. GADIANA - NADINE MARGARET G. PAUS
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

BRONZE
6.400
 
 
2BL Axle Mejellano - Jovina Marie Navarro
DANIFIED TAEKWONDO
 

# 1699

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:BlackBelt

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
3BL Elaine Borres - Elizabeth Borres
A DIASNES TAEKWONDO GYM
 

SILVER
5.833
 
 
2BL John Sweeney - Ciara Sweeney
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1698

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Advanced

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.167
 
 
DB Tessa Lawson - Abigail Rory Dela Cruz
QUEST TAEKWONDO
 

# 1696

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Advanced

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
RD Joaquin Gonzalez - Lucas Gonzalez
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.733
 
 
RD Rhea Michelle Dagpin - Marayah Dagpin
MOD TAEKWONDO ELITE
 

BRONZE
5.533
 
 
RD Amira El Afia - Omar El Afia
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1695

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:Novice

Poomsae - TrPoom

Pair

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
YW Ma. Cecilia Matta - Mateo Matta
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.733
 
 
BR CAYLEE E. DEL ROSARIO - SEAN FRANCIS C. TEMPLO
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

# 1702

Court 2

Gender:OPEN

Div:COMB

Level:BlackBelt

Poomsae - TrPoom

Team

Video Replay

GOLD
6.700
 
 
3BL Elaine Borres - Elisha Aguilar - Elizabeth Borres
A DIASNES TAEKWONDO GYM
 

SILVER
6.167
 
 
BL Ciara Sweeney - Leslie Isabelle Reclusado - Natalie Richards
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1621

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
RD Leela Jotie F | 10
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.133
 
 
BR Halena Martine F | 10
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1622

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.267
 
 
BL NADINE MA PAUS F | 11
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

SILVER
5.867
 
 
BL Vivienne Shaffne F | 10
AHN'S TAEKWONDO - SKILLMAN
 

BRONZE
5.200
 
 
DB Kaitlyn Jiang F | 11
OTA CHICAGO
 

# 1623

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.367
 
 
2BL Manas Ramaswa F | 11
OTA CHICAGO
 

# 1615

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.567
 
 
WH Georjeana Vecinal F | 10
QUEST TAEKWONDO
 

# 1620

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
DB Loreleigh Diego F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.467
 
 
DB Leyou-Tse Tafesse F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1619

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.633
 
 
BR Alessandr Estacio F | 11
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
5.300
 
 
RD Yuna Emil Seo F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1618

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
PU JOBELLE L SANTOCE F | 11
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

SILVER
5.700
 
 
GR Isa Conklin F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1617

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
PU Amanda Galletl F | 11
BAZTEKHAN USA
 

SILVER
5.900
 
 
GR Isabella Wadding F | 10
QUEST TAEKWONDO
 

BRONZE
5.067
 
 
GR Ava Bayless F | 10
QUEST TAEKWONDO
 

# 1616

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
YW Audrey Cl Sy F | 10
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.000
 
 
YW Isabel Baquira F | 11
BAZTEKHAN USA
 

BRONZE
5.567
 
 
YW Ringo Cuison F | 10
DANIFIED TAEKWONDO
 

# 1624

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.967
 
 
YW Kieran Dulce-A M | 10
BAZTEKHAN USA
 

SILVER
5.433
 
 
GR Lucas Perez M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1625

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.500
 
 
PU Kris Horvat M | 10
TAEKWONDO KLUB KANG SLOVENIA
 

SILVER
5.867
 
 
DB SEAN HENR PEREZ M | 11
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

BRONZE
5.467
 
 
GR Smit Ahir M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

BRONZE
5.400
 
 
GR Preston Decker M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1628

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.800
 
 
RD Jiachen Nan M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.600
 
 
BR JULIO JOS DUTERTE M | 11
DG TAEKWONDO
 

BRONZE
5.400
 
 
RD Omar El Afia M | 11
KANG'S TAEKWONDO ACADEMY
 

# 1630

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.667
 
 
RD Lucas Gonzale M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.567
 
 
RD Joaquin Gonzale M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
5.433
 
 
BR SEAN FRAN TEMPLO M | 10
JOSEPH GADIANA TAEKWONDO
 

# 1631

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.933
 
 
BL Colton Crews M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
5.700
 
 
DB Ben Lee M | 10
OTA CHICAGO
 

BRONZE
5.567
 
 
BL Jeffrey Lin M | 11
OTA CHICAGO
 

# 1632

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.233
 
 
BL Roland Jintula M | 11
KNIGHTS TAEKWONDO DOJANG
 

SILVER
5.400
 
 
DB Jason Yang M | 10
OTA CHICAGO
 

# 1627

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
6.033
 
 
DB Romeo T Lobedec M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.867
 
 
DB Ryan Griarte M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1626

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.700
 
 
LB carson huang M | 10
NATIONAL TAEKWONDO CENTER
 

SILVER
5.600
 
 
LB Danny Cheatha M | 10
QUEST TAEKWONDO
 

# 1633

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Poomsae - TrPoom

Individual

Video Replay

GOLD
5.300
 
 
2BL Jackson L Depakak M | 10
OTA CHICAGO
 

# 1740

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Little Jins (3-5)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
LB Alicia Iordach F | 5
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1741

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Dragon (6-7)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.053
 
 
YW Vonn Anie Cabal F | 7
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.640
 
 
YW Saia Cridge F | 7
QUEST TAEKWONDO
 

BRONZE
6.053
 
 
BR Hannah Yau F | 7
0-NO SCHOOL
 

# 1752

Court 1

Gender:MALE

Div:Dragon (6-7)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
5.347
 
 
YW Andrew Ga Sy M | 7
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
5.073
 
 
GR Liam Perez M | 7
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1743

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.947
 
 
GR Emmanuell Estacio F | 8
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.560
 
 
GR Luciela F Marquez F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

BRONZE
5.767
 
 
DB Katelyn Yau F | 9
0-NO SCHOOL
 

# 1753

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.327
 
 
GR Aleph Ten Reyes M | 8
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
5.873
 
 
YW Ryan Iverson M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1742

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.980
 
 
GR Alani Mar Labrado F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
6.573
 
 
YW Kayleen Z Siapno F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

BRONZE
6.007
 
 
YW Lia Madel Te F | 8
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1754

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.587
 
 
RD Noah Kim M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.333
 
 
LB Raymond Gonzale M | 9
QUEST TAEKWONDO
 

# 1755

Court 1

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
GR Jose Ales Ramos M | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
5.867
 
 
DB David Iordach M | 9
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1756

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.887
 
 
RD Joaquin Gonzale M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.600
 
 
DB Romeo T Lobedec M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1731

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.333
 
 
BL Avinav Prem An M | 10
POLARIS TAEKWONDO
 

# 1745

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.580
 
 
GR Isa Conklin F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
6.233
 
 
GR Isabella Wadding F | 10
QUEST TAEKWONDO
 

BRONZE
5.780
 
 
YW Audrey Cl Sy F | 10
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1744

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.360
 
 
DB Loreleigh Diego F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
7.013
 
 
BR Alessandr Estacio F | 11
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

BRONZE
6.133
 
 
RD Yuna Emil Seo F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1757

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.567
 
 
RD Lucas Gonzale M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.127
 
 
RD Troy Vandal M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1758

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.047
 
 
GR Lucas Perez M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1759

Court 1

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.948
 
 
BL Colton Crews M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1748

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.447
 
 
LB Ava Maxin Labrado F | 12
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1761

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.907
 
 
RD Gabriel Caamano M | 14
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
6.540
 
 
RD Yosef Roque M | 13
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
6.340
 
 
RD Aaron Hong M | 14
QUEST TAEKWONDO
 

# 1746

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.780
 
 
BL Grace Thomas F | 13
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1760

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.862
 
 
BL Janus Mig Tacsago M | 12
A DIASNES TAEKWONDO GYM
 

SILVER
6.795
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1732

Court 1

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.400
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1762

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.967
 
 
2BL Conrad Means M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
7.880
 
 
2BL Axle Mejella M | 16
DANIFIED TAEKWONDO
 

# 1735

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.467
 
 
BL Liam Lawson M | 15
QUEST TAEKWONDO
 

# 1733

Court 1

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.300
 
 
RD Gavin Steenol M | 17
QUEST TAEKWONDO
 

# 1749

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.153
 
 
LB Madeline Rivette F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

SILVER
6.900
 
 
YW Maria Nava F | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1763

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 30 (18-30)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.647
 
 
3BL Mico CastaƱ M | 24
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
7.367
 
 
BL Gil Gio De Los M | 23
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1764

Court 1

Gender:MALE

Div:Under 50 (41-50)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.833
 
 
BL Douglas Yau M | 43
0-NO SCHOOL
 

SILVER
6.433
 
 
DB Tim OMeara M | 42
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1750

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
7.227
 
 
3BL Maria Kaiser F | 49
QUEST TAEKWONDO
 

# 1751

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

SpeedKicking

Video Replay

GOLD
6.700
 
 
GR Eri Hamada F | 41
QUEST TAEKWONDO
 

# 1730

Court 1

Gender:FEMALE

Div:Under 60 (51-60)

Weapons

Video Replay

GOLD
6.600
 
 
6BL JEN HICKOK F | 53
TEAM EAGLES TKD
 

# 1727

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Tiger (8-9)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
4.784
 
 
GR Alani Mar Labrado F | 9
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

SILVER
4.458
 
 
DB Nalini Rawat F | 8
QUEST TAEKWONDO
 

# 1734

Court 2

Gender:MALE

Div:Tiger (8-9)

Breakings

Video Replay

GOLD
7.033
 
 
RD Marlo Thompso M | 9
QUEST TAEKWONDO
 

# 1737

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.933
 
 
DB Romeo T Lobedec M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

# 1716

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
4.921
 
 
DB Romeo T Lobedec M | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
4.871
 
 
RD Troy Vandal M | 10
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1715

Court 2

Gender:MALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.067
 
 
BL Colton Crews M | 11
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1726

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Youth (10-11)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
4.713
 
 
GR Isa Conklin F | 11
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
4.571
 
 
GR Isabella Wadding F | 10
QUEST TAEKWONDO
 

# 1738

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.967
 
 
GR Derek Lee M | 12
QUEST TAEKWONDO
 

# 1719

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.679
 
 
BL Kimi Raik Soriano M | 14
FLYING V MARTIAL ARTS
 

SILVER
5.434
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1722

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.413
 
 
LB Ava Maxin Labrado F | 12
SARAH ARELLANO TAEKWONDO
 

# 1739

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.367
 
 
2BL Raiden Garner M | 12
MOD TAEKWONDO ELITE
 

# 1728

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.933
 
 
GR Madilynn Dandan F | 13
QUEST TAEKWONDO
 

# 1721

Court 2

Gender:MALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
6.104
 
 
GR Prince Jo Salinas M | 13
DANIFIED TAEKWONDO
 

SILVER
5.246
 
 
RD Yosef Roque M | 13
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

BRONZE
4.984
 
 
RD Aaron Hong M | 14
QUEST TAEKWONDO
 

# 1725

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Cadet (12-14)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.117
 
 
2BL Nyah Lovis F | 14
FLYING V MARTIAL ARTS
 

# 1711

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Junior (15-17)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.905
 
 
RD Christine Ortiz F | 16
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.800
 
 
LB Madeline Rivette F | 15
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1710

Court 2

Gender:MALE

Div:Junior (15-17)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.509
 
 
2BL Conrad Means M | 16
ONG'S TAEKWONDO - OCALA
 

# 1709

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Virtual Sparring

Video Replay

GOLD
5.867
 
 
3BL Maria Kaiser F | 49
QUEST TAEKWONDO
 

SILVER
5.517
 
 
4BL Juliet Do F | 44
FLYING V MARTIAL ARTS
 

BRONZE
4.775
 
 
2BL Marisela Ramos F | 49
FLYING V MARTIAL ARTS
 

# 1729

Court 2

Gender:FEMALE

Div:Under 50 (41-50)

Breakings

Video Replay

GOLD
6.967
 
 
3BL Maria Kaiser F | 49
QUEST TAEKWONDO